(ВІДЕО) Наздогнали та затримали – прикордонники зупинили біля кордону автомобіль із порушниками

НАЗАД
06 лютого 2024 13:02

У Чернівецькій області ліквідовано канал незаконного переправлення осіб до Румунії.

Оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону здобули інформацію про підготовку до незаконного переміщення громадян через державний кордон заздалегідь.

Учора вночі порушники намагалися втілити свої плани в життя, використовуючи автомобіль. Однак прикордонники викрили їх наміри та виявили їх поблизу кордону. Зрозумівши, що їх переслідують, порушники намагалися втекти, втім автомобіль прикордонників виявився потужнішим. Після кількахвилинного переслідування, порушники були зупинені та затримані буквально за кілька кілометрів від державного кордону.

Водій, мешканець Чернівецької області, на власному автомобілі намагався здійснити доставку двох чоловіків до лінії державного кордону. Стосовно подальшого руху порушники дистанційно, за допомогою мобільного телефону, отримували вказівки головного організатора схеми. За це мешканці Львівської та Хмельницької областей заплатили по 3 тисячі євро.

Особу головного організатора встановлено, тривають заходи з його розшуку.

Організатору та його помічнику загрожує кримінальна відповідальність за статтею 332 Кримінального кодексу України.

Відносно їхніх двох «клієнтів» складені матеріали про адміністративні правопорушення за статтями 204-1 та 185-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси