(ВІДЕО) На святкування іудейського Нового року очікується прибуття в Україну близько 20 тисяч паломників, які прямуватимуть організованими групами

НАЗАД
02 вересня 2021 17:50

Всі паломники їдуть у місто Умань на святкування Рош ха-Шана. Цього року іудейський Новий рік припадає на 6-8 вересня

Питання про організацію оформлення на державному кордоні паломників сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України обговорили перший заступник Голови Держприкордонслужби Володимир Нікіфоренко та заступник Посла Держави Ізраїль в Україні Йоав Бистрицьки.

Як зауважив Володимир Нікіфоренко, ті заходи, які проведено Ізраїлем для поїздок громадян в Україну є дуже важливими та дієвими. Українські прикордонники фіксують значну кількість людей, котрі прибувають організованими рейсами з документами про вакцинацію.

Окрему увагу перший заступник Голови Держприкордонслужби акцентував на важливості недопущення порушення українського законодавства при перетинанні держкордону, адже порушники нестимуть відповідне покарання.

Йоав Бистрицьки висловив вдячність за організацію оформлення громадян Ізраїлю в аеропорту «Бориспіль». Він також наголосив на важливості взаємної безпеки країн щодо недопущення поширення COVID-19, в тому числі під час паломництва в Україну.

Заступник Посла Держави Ізраїль в Україні зазначив, що Ізраїль запровадив обов’язкову наявність негативного ПЛР-тесту для громадян, які виїжджають до України. Також відмітив добру спільну інформаційну роботу щодо інформування громадян Ізраїлю про порядок перетинання держаного кордону України.

Окрім того організовано ефективну співпрацю між міністерствами охорони здоров’я України та Ізраїлю

Зазначимо, що починаючи з 30 серпня прикордонники здійснили оформлення понад 3 тисяч паломників-хасидів. За минулу добу більше 1350 паломників перетнули державний кодон у пунктах пропуску «Львів», «Краківець», «Шегині», «Солотвино», «Лужанка», «Порубне», «Бориспіль», «Платоново», «Одеса-авіа». Загалом очікується прибуття в Україну близько 20 тисяч паломників, які прямуватимуть організованими групами.

За словами Йоава Бистрицьки перші організовані зворотні рейси мають відбутися вночі 9 вересня.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси