(ВІДЕО) На Одещині прикордонники затримали перевізників та дюжину чоловіків призовного віку

НАЗАД
21 листопада 2023 12:00

Прикордонники Подільського загону, в ході реалізації оперативної інформації, запобігли незаконному переправленню осіб через державний кордон.

Як з’ясувалось, жителі різних областей України, скористались послугами перевізників до кордону, яких порадили інтернет-організатори.

За попередньою домовленістю, прибувши на територію суміжної держави вони мали сплатити від 3800 до 5000 доларів США з кожного.

«Заповзятливими таксистами» виявились 63-річний та 33-річний жителі Одещини, які зустріли чоловіків та довезли до визначено місця.

Зрозумівши, що їх викрили прикордонники, ділки вдались до втечі, полишивши своїх клієнтів та транспортний засіб.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців, горе-шоферів було знайдено та затримано в порядку ст.208 КПК. Наразі їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», транспортний засіб вилучено встановленим порядком.

Клієнтів притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси