(ВІДЕО) На Одещині прикордонники витягли з лиману за 300 метрів від берега іноземця

НАЗАД
17 квiтня 2021 14:40

Учора прикордонники Подільського загону врятували чоловіка, який ледве не втопився в Кучурганському водосховищі.

Патрулюючи акваторію Кучурганського водосховища, прикордонники помітили човен, який знаходився за 300 метрів від берега без кермувальника. Підійшовши до нього, військовослужбовці відділення прикордонної служби «Лиманське» побачили чоловіка у воді в очереті, який ледве тримався за мотузку, прив’язану до човна. Він був з ознаками сильного переохолодження.

Правоохоронці одразу витягли чоловіка з води, зняли з нього мокрий одяг та вжили заходів, щоб його відігріти. Крім того, охоронці кордону викликали карету екстреної медичної допомоги. Враховуючи фізичний стан потерпілого, ймовірно, він не зміг самотужки забратися до свого човна. Пояснити звідки він та як опинився у воді він не зміг, жодних документів з собою теж не мав. Його шпиталізували до Роздільнянської центральної районної лікарні.

Наразі врятований почувається добре. Він виявився жителем сусідньої Молдови. Після проведення необхідних заходів, правоохоронці повернуть чоловіка додому.

Завдяки своєчасним діям прикордонників, вдалося врятувати життя чоловіка. Якби минуло ще трохи часу, могло б статися непоправне.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси