(ВІДЕО) На Одещині іноземці перевозили у підлозі легковика в Молдову двох українців

НАЗАД
11 серпня 2023 15:00

Оперативники Ізмаїльського прикордонного загону спільно з колегами з Нацполіції блокували канал незаконного переправлення громадян України через державний кордон.

Прикордонники, реалізуючи оперативну інформацію, на автодорозі «Одеса-Рені» зупинили автомобіль «CHRYSLER Grand Voyager». В автівці знаходились двоє громадян Молдови, які стверджували, що крім них в легковику нікого немає.

Однак, під час поглибленої перевірки крайслера, прикордонники виявили сховок – нішу під пасажирським сидінням, у якій переховувались двоє чоловіків – громадян України.

В ході спілкування з правоохоронцями «екстремальні мандрівники» повідомили, що через обмеження виїзду за кордон вирішили скористатися послугами іноземців, аби приховано потрапити в Молдову.

Своїх перевізників-іноземців українці знайшли через один із закритих телеграм-каналів. Міграційний шлях чоловіків мав пролягати до Республіки Молдова. Ціна такого «квитка» становила 4500 доларів США з кожного.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців злочинна схема була викрита, а організаторів каналу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Заходи з викриття протиправної схеми здійснювали оперативники Ізмаїльського прикордонного загону спільно з представниками Нацполіції, за процесуального керівництва Приморської окружної прокуратури м. Одеси.

Коментує прес-секретар Одеського прикордонного загону Олександра Ковтун.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси