(ВІДЕО) На Харківщині правоохоронці викрили схему незаконного переміщення товарів до РФ

НАЗАД
17 грудня 2019 11:50

Схему незаконного переміщення товарів через українсько-російський кордон викрили оперативники Східного регіонального управління Держприкордонслужби.

Правоохоронці встановили, що група осіб, попередньо громадяни РФ – жителі м. Бєлгород, організували в м. Харків «логістичний центр» та приймали замовлення на доставку товарів поза митним контролем через українсько-російський кордон. Товари, які винахідливі ділки планували незаконно переміщувати через кордон, надходили з різних куточків України. Росіяни у спеціальних складських приміщеннях в м. Харків фасували та зберігали товар, який згодом передавався особам, що безпосередньо незаконно переміщували його через кордон до РФ. В подальшому такі контрабандні «пакунки» вже на території РФ доставлялися кінцевим отримувачам переважно поштовими компаніями-перевізниками.

Днями представники прикордонних оперативно-розшукових підрозділів Східного регіонального управління Держприкордонслужби, спільно зі співробітниками оперативного управління Державної фіскальної служби України, під процесуальним керівництвом Харківської місцевої прокуратури та за силової підтримки спецпідрозділу прикордонників "ДОЗОР", у м. Харків та в деяких прикордонних населених пунктах Харківської області провели низку санкціонованих обшуків на територіях складських приміщень організаторів протиправної діяльності та в помешканнях осіб, причетних до незаконного переміщення товарів через державний кордон.

Під час обшуків правоохоронці виявили поштові приватні пересилання об’ємною вагою понад 6000 кг (предмети одягу, взуття, рибальські приладдя, біжутерія, косметичні вироби, годинники, приладдя для паління тютюну), а також волоські горіхи, паливно-мастильні матеріали, комп’ютерну техніку, товарно-супровідні документи. За попередньою оцінкою загальна вартість вилученого товару може сягати понад 10 млн грн.

Заходи по встановленню усіх обставин справи тривають.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси