(ВІДЕО) Мисливці за дронами: прикордонник зумів приземлити уже 2 російських коптера з початку вересня

НАЗАД
24 вересня 2022 14:51

На кордоні з країною-агресором прикордонники почали ефективно застосовувати антидронові рушниці.

Так, на ділянці одного з підрозділів, де ворожі коптери особливо зухвало атакували вибуховими пристроями прикордонні громади, військовослужбовці Держприкордонслужби приземлили уже два ворожі дрони. В обидвох випадках це вдалося зробити оператору антидронової рушниці.

Розвідгрупа прикордонників знайшла один з приземлених квадрокоптерів. Поряд лежав нерозірваний боєприпас, обклеєний металевими кульками, які мали завдавати додаткове ураження. Цей смертоносний вантаж рашистський дрон ніс в бік одного з українських населених пунктів. Бійці Держприкордонслужби своєчасно його зупинили. Безпілотник був у робочому стані і мав лише пошкоджені лопаті. Тепер працюватиме на боці добра.

Нагадаємо, ще один дрон рашистів цього місяця філігранно приземлив на Чернігівщині снайпер Держприкордонслужби, влучивши у гвинт https://dpsu.gov.ua/ua/news/%20VIDEO%20-Snayper-prikordonnik-filigranno-prizemliv-vorozhiy-dron-na-CHernigivshchini/. Тож і цей безпілотник дістався прикордонникам у робочому стані з незначним ушкодженням.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси