(ВІДЕО) Чергового прихильника «руського міра» викрили правоохоронці зі складу ООС

НАЗАД
24 червня 2021 12:21

Оперативні співробітники Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса спільно з правоохоронними органами продовжують викривати прихильників «руського міра».

У рамках кримінального провадження прикордонники Луганського загону спільно зі слідчим СВ 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та представниками 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях провели обшук в помешканні фігуранта справи. Як з’ясувалося згодом не дарма, адже таємний прихильник «руського міра» навіть через 7 років після проведення нелегітимного референдуму не спромігся знищити докази злочинної участі у 2014 році.

Правоохоронці виявили у громадянина України бюлетені, які використовували під час голосування у псевдо-референдумі у 2014 році.

Учора, 23 червня, проросійському ділку оголошено підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.110 ККУ «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

Зауважимо, що завдяки проведеним заходам військовослужбовцями Луганського прикордонного загону щодо виявлення причетних до участі в організації та проведенні незаконного «референдуму» з початку поточного року за ст. 110 ККУ «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України» було засуджено вісім осіб та п’ятьом особам вручено підозру у вчинені злочину.

Державна прикордонна служба України продовжує проводити заходи щодо виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних до організації та участі у проведенні незаконного «референдуму» на територіях Донецької та Луганської областей та спрямовувалося на повалення конституційного ладу та територіального устрою нашої держави.

Коментує офіцер пресслужби Луганського загону Летошко Тетяна.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси