Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Безпілотником в Угорщину намагалися перемістити 4,5 тисячі пачок сигарет
13/11/18 - 09:00

Сигарети та знаряддя вчинення правопорушення встановленим порядком будуть передані співробітникам ДФС.

Учора ввечері прикордонники Чопського загону затримали четверо місцевих жителів, які намагались перемістити через українсько-угорський кордон тютюнові вироби за допомогою безпілотника.

За декілька годин до виявлення правопорушення військовослужбовці відділу «Тиса» отримали інформацію щодо можливої контрабандної діяльності на ділянці відповідальності їхнього підрозділу. Відповідно до отриманих даних, у районі села Червоне Ужгородського району місцеві готували переміщення партії сигарет за допомогою малого літального апарату. У вказаний район було вислано додаткові прикордонні наряди, які посеред поля виявили мікроавтобус «Volkswagen» та четверо чоловіків, які здійснювали запуск безпілотника  з товаром. Крім того, прикордонники на місці затримання правопорушників зафіксували наявність пультів управління, акумуляторні  батареї, тепловізора, пристрою нічного бачення, спеціального устаткування та кріплення для запуску безпілотника. За допомогою цих засобів контрабандисти якраз намагались перемістити через кордон 4,5 тисячі пачок сигарет. 

У ході подальших слідчих дій охоронці кордону неподалік знайшли і сам малий літальний апарат, пристосований для використання у контрабандній діяльності.

Наразі затриманих доставлено до прикордонного підрозділу для з’ясування усіх обставин здійснення правопорушення. У їхніх діях вбачаються ознаки порушення правил використання повітряного простору в зоні з особливим режимом польотів, а також порушення правил переміщення товарів через державний кордон України. Сигарети та знаряддя вчинення правопорушення встановленим порядком будуть передані співробітникам ДФС.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню