(ВІДЕО) Аби бути непомітними для тепловізорів, четверо порушників обмоталися ізотермічними ковдрами

НАЗАД
29 лютого 2024 13:08

На Одещині прикордонники з попереджувальними пострілами затримали «блискучих» порушників кордону.

Ізотермічну ковдру мають в своїх аптечках досвідчені туристи, але учора чоловіки, які намагалися потай перетнути кордон, використовували її як нестандартний атрибут.

Чотирьох чоловіків призивного віку під час спроби незаконно перетнути державний кордон затримали прикордонники Білгород-Дністровського загону. До своєї подорожі порушники підготувалися ретельно – щоб не потрапити в поле зору тепловізійного приладу, вони вирішили обмотатися ізотермічною рятувальною ковдрою, яку закріпили на собі скотчем.

Однак, завдяки технічним можливостям прикордонників, їхні хитрощі не спрацювали. Помітивши прикордонників, чоловіки почали тікати, не реагуючи на неодноразові вимоги охоронців кордону про зупинку. Змусили їх зупинитися лише попереджувальні постріли правоохоронців.

Затриманими виявилися жителі Київської, Дніпропетровської, Полтавської та Сумської областей. Маршрут руху вони відшукали через різні інтернет-месенджери. Зі слів за таку подорож заплатили теж по-різному – від 3 до 8 тисяч доларів США кожен.

На всіх горе-винахідників складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та за ст. 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону». Рішення щодо затриманих прийматиме суд.

Коментує інспектор прикордонної служби Білгород-Дністровського прикордонного загону Олександр Ворніческу.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси