(ВІДЕО) 24 години в черзі до РФ

НАЗАД
30 липня 2021 13:41

Пункт пропуску «Мілове» – єдиний пункт пропуску, що здійснює щоденний пропуск осіб через державний кордон в Луганській області. Через цей пункт пропуску можна перетнути державний кордон як у пішому порядку, так і на транспортному засобі.

В пункті пропуску «Мілове» пропускні операції здійснюються ритмічно. Представники всіх контрольних служб виконують пропускні операції в штатному режимі. Однак наразі, громадян, яких українські прикордонники пропустили через державний кордон ще минулої доби Російська сторона тримає у черзі вже понад 24 години.

У зв’язку з повільним оформленням транспортних засобів російськими прикордонниками станом на ранок черга між пунктами пропуску на в’їзд до Росії складає 40 автівок, черга перед пунктом пропуску «Мілове» на в’їзд до Росії складає 120 автівок. На в’їзд до України накопичення автівок немає, пропуск здійснюється ритмічно.

Нагадаємо, що від 2 липня 2021 року обов’язковій самоізоляції, обсервації підлягають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України (крім осіб, які не досягли 12 років, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад), які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну та прибули з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14 днів, без негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон.

Коментар: Помічник начальника Луганського прикордонного загону – начальник пресслужби Тетяна ЛЕТОШКО

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси