(ВІДЕО) «Вони давлять кількістю, а в нас – якість», – бойовий прикордонник на псевдо Лексус

НАЗАД
21 квiтня 2024 19:50

У 2019 році прикордонник на псевдо Лексус закінчив Вінницький державний педагогічний університет та отримав спеціальність «викладач історії правознавства».

Однак спершу вирішив випробувати себе на міць та мужність й долучився до лав Держприкордонслужби. Із завершенням контракту звільнився, а з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну, мобілізувався в Могилів-Подільський прикордонний загін.

Боронив країну на Луганщині, в Макіївці. Каже, після тих боїв його підрозділ наче спецвійсько, захисники воістину стали дуже досвідченими воїнами. «У нас всі люди знаються на будь-якій зброї, все що є на озброєнні – з усім може працювати кожен воїн, допомогти або замінити свого побратима», - розповідає Лексус.

«Держприкордонслужба дуже цінується військовими ЗСУ, тому що у нас дійсно потужне озброєння. Наприклад, той самий АГС, це дефіцит для Збройних сил, а в нас він є й ефективно працює», - додає прикордонник.

Лексус розповів як їх обходив ворог: «Вони просто боялися, відмовлялися виходили на ділянку, де ми, бо знали, що вона ефективно пристрілюється з нашого боку, і справді, там було чимало поранених військових рф. А все тому, що всі наші дії успішно координувалися з розвідкою, і ніколи не було марного використання боєприпасів. Все мало свою ціль».

«Була ще цікава ситуація. Між штурмами до нас впритул підповзли два противники, озброєні ПКМ-ами, вони почали вистрілювати по нас всі свої боєприпаси. Суть в тому, що вони не боялися коли ми по них стріляли, до того ж працювали наші «пташки», я вважаю, що ці російські солдати були під дією якихось препаратів. Це були реальні смертники. Після відпрацювання по нас, їх застрілювали свої. Це по такому принципу у них штурм проводиться», - ділиться враженнями Лексус, і додає: «Вони давлять кількістю, а в нас – якість».

Під Макіївкою прикордонник отримав поранення. Це був найважчий для нього бій, безпосередньо на близькій дистанції з ворогом. «Велика подяка лікарю, який повністю мене поставив на ноги за 2,5 тижня. Я повернувся зі шпиталю одразу на позиції».

Зараз Лексус знову підписує контракт, проходить всі необхідні процедури: «Я думаю, в мене ще буде час, впродовж 5 років, помститися підступному ворогу».

Долучайся до захисту України й ти! Подати заявку можна на сайті ДПСУ, або за номером телефону 044 23 07 600.

Детальніше про бойовий шлях захисника дивіться у відео

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси