(ВІДЕО) У вантажівці, що прямувала з України в Угорщину, виявили сховки з сигаретами і наркотиками

НАЗАД
23 листопада 2023 15:31

У пункті пропуску «Тиса» прикордонники зупинили вантажний транспортний засіб, яким намагалися перемістити з України в Угорщину партію тютюнових виробів та, ймовірно, наркотичних речовин.

У ході огляду вантажного автомобіля марки «Renault» української реєстрації прикордонники виявили ознаки втручання в конструктивні особливості.

Виходячи з аналізу та оцінки ризиків, правоохоронці прийняли рішення провести поглиблений огляд вантажівки із застосуванням технічних засобів та службового собаки.

У результаті такої перевірки прикордонники спільно з митниками знайшли у конструктивних порожнинах тягача декілька сховків. Спершу в подвійній підлозі виявили партію тютюнових виробів - понад 2100 пачок. У подальшому, правоохоронці знайшли у подвійному дні ретельно замаскований тайник, у якому знаходилися пакунки з речовиною сіро-зеленого кольору, ймовірно, марихуаною, загальною вагою майже 14 кг.

Наразі продовжується перевірка автомобіля та визначається кількість контрабандного тютюну і виявленої речовини сіро-зеленого кольору.

Про подію проінформували відповідні правоохоронні органи.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси