(ВІДЕО) Росіянину, який незаконно відвідував ТОТУ, заборонили в’їзд в Україну

НАЗАД
08 сiчня 2021 13:39

Прикордонники продовжують виявляти осіб, які в порушення українського законодавства незаконно відвідують тимчасово окуповані території України.

Так, учора прикордонники Подільського загону виявили громадянина Російської Федерації, який відвідував ТОТУ АР Крим поза встановленими КПВВ.

Іноземець 1986 року народження прямував в Україну автомобілем через пункт пропуску «Кучурган», що на Одещині.

Чоловік розповів, що планував з Молдови потрапити в Росію, транзитом через Україну. Там, начебто, він мав працювати дорожнім робітником.

Проте, під час паспортного контролю охоронці кордону з’ясували, що чоловік відвідував ТОТУ АР Крим з порушенням встановленого законодавством України порядку. На півострів він потрапив з території РФ.

Через порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї прикордонники відмовили іноземцю в перетинанні кордону. Крім того, йому на 3 роки заборонили в’їзд в Україну.

Нагадаємо, що Закон України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» передбачає, що в’їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї допускаються лише за спеціальним дозволом через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Також, підставою для заборони в’їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства є, відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», порушення ними встановленого законодавством України порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України чи виїзду з неї або спроба потрапити на ці території поза контрольними пунктами в’їзду-виїзду.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси