(ВІДЕО) Прикордонники вперше в історії парадів проїдуть Києвом на військовій та спеціальній техніці в День незалежності України

НАЗАД
12 липня 2021 11:17

На аеродромі «Півці», що на Чернігівщині, вже більше тижня проходить злагодження підрозділів Збройних Сил України та інших силових структур. Тренуються й прикордонники!

Нагадаємо, що 24 серпня відбудеться парад з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України.

Цьогоріч вперше в історії проведення парадів до Дня незалежності України прикордонники представлять не тільки піший парадний розрахунок, а й техніку, що є на озброєнні у прикордонному відомстві.

24 серпня головною площею країни прикордонники проїдуть на 20 одиницях техніки різного призначення.

Тренуються до параду щоденно, окрім вихідних.

Проживання та побутові умови для учасників параду забезпечено на базі Чернігівського прикордонного загону.

Уся техніка, окрім, звичайно, квадроциклів, має систему кондиціонування.

Також, дбаючи про життя та здоров'я персоналу, прикордонників на оснащеному автомобілі цілодобово вартує мобільна бригада швидкої допомоги.

«Хлопці натреновані та витривалі і, наразі звертаються, хіба що, за консультаціями на кшталт, як вберегтися від надмірної засмаги», - кажуть медики.

На Чернігівщину особовий склад та техніка прибули з різних куточків України, тому, аби дозвілля військовослужбовці проводили з користю, для них організовано цікаві екскурсії історичними локаціями Чернігова.

Тренування на аеродромі «Півці» будуть тривати до середини наступного місяця та в подальшому сили і засоби  будуть переміщені до Києва для фінального злагодження в складі усіх учасників параду.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси