(ВІДЕО) Прикордонники виявили контрафактні підакцизні товари та устаткування для підпільного виробництва на 120 млн гривень

НАЗАД
06 листопада 2023 14:29

Правоохоронці провели обшуки за 13 адресами в Дніпрі та Дніпропетровській області.

На виконання доручення Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України в рамках кримінального провадження за ч.2 ст.204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», ч.1 ст.199 ККУ «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» оперативним складом УОРД СхРУ спільно з оперативними співробітниками 11 прикордонного загону, відділів «Луганськ» та «Донецьк» 11 прикордонного загону, ОКПП «Київ» та детективів БЕБ України проведено ряд обшуків та виявлено місця зберігання контрафактної продукції.

За результатами обшуків виявили та вилучили кальянний тютюн без марок акцизного податку, одноразові електронні сигарети з рідиною без марок акцизного податку, рідину для наповнення електронних сигарет, кальянний тютюн та ароматичну рідину в 254 ємностях, рідину (ароматизатори) в 542 каністрах, п’ять пакувальних машинок, тютюн для кальяну в вакуумних упаковках всього 17 ящиків, а також обладнання для виготовлення підакцизних товарів, сировину для виробництва, печатки та документи, чорнові записи та мобільні телефони.

Правоохоронці встановили, що даний товар був призначений для подальшої реалізації на території України. Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до цієї схеми. Загальна сума вилученого склала близько 120 млн грн. Така незаконна діяльність призвела до несплати акцизного податку в особливо великих розмірах.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси