(ВІДЕО) Прикордонники виявили контрафактні підакцизні товари на майже 1,5 млн грн

НАЗАД
29 листопада 2023 15:00

У рамках кримінального провадження прикордонники-оперативники ОКПП «Київ» спільно зі співробітниками БЕБ провели обшук у м. Бориспіль.

За результатами проведених заходів в автомобілі правоохоронці виявили та вилучили фальсифіковані тютюнові вироби без марок акцизного податку. Всього вилучили 20 тис. пачок з куривом різних марок.

Правоохоронці встановили, що товар був призначений для подальшої реалізації на території України. Щоб приховати свою злочинну діяльність, правопорушники постійно змінювали пункти продажу товарів і склади для їх зберігання.

Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до цієї схеми.

Загальна сума вилученого склала 1,4 млн грн. Така незаконна діяльність призвела до несплати акцизного податку в особливо великих розмірах.

Державна прикордонна служба України постійно впроваджує інноваційні підходи у протидії протиправній діяльності та зовнішній агресії.

Досудове розслідування у справі за ч. 1 ст. 204 КК України здійснюють детективи ТУ БЕБ у Київській області у співпраці з прикордонниками оперативно-розшукового відділу ОКПП «Київ». Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської обласної прокуратури.

Коментує начальниця пресслужби ОКПП «Київ» Світлана Бурда

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси