(ВІДЕО) Прикордонники припинили спробу відправки в Румунію безакцизних сигарет

НАЗАД
26 травня 2024 13:52

На Закарпатті прикордонники ліквідували «повітряний коридор», яким здійснювалася тютюнова контрабанда.

Сьогодні о 4-й годині ранку оперативні співробітники відділів «Дякове» та «Тячів» Мукачівського прикордонного загону спільно зі співробітниками БЕБ викрили ділків, які намагалися переправити за кордон 1550 пачок безакцизних сигарет.

Два транспортних засоби контрабандистів оперативники виявили на околиці села Глибокий Потік. Самі горе-бізнесмени вдалися навтьоки, покинувши в автівках 5 пакунків сигарет, пускову установку та 5 акумуляторних батарей для безпілотника типу «літак», пульти управління, генератор, ноутбук, мобільні телефони тощо.

Про даний факт прикордонники повідомили своїх румунських колег, які у результаті подальших спільних пошукових заходів виявили двох «бенефіціарів» контрабандного товару з України. Зловмисники саме завантажували в автомобіль саморобний літак із нішами для сигарет, який впав на території Румунії, ймовірно втративши сигнал керування, що надходив з території України.

Про виявлення ознак злочину, передбаченого ст.204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» прикордонники направили до Територіального управління БЕБ в Закарпатській області повідомлення.

Тривають заходи по встановленню осіб, причетних до протиправної діяльності.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси