(ВІДЕО) На кордоні з Молдовою зупинили патріотичного водія, який перевозив нелегальних пасажирів

НАЗАД
10 лютого 2024 11:26

Прикордонники Білгород-Дністровського загону запобігли незаконному переправленню через державний кордон військовозобов’язаних чоловіків.

На контрольному пості «Маяки» прикордонний наряд зупинив вантажівку під керуванням 44-річного мешканця Миколаївської області.

Водій всіляко намагався запевнити охоронців кордону у своїх патріотичних намірах та відвернути увагу від «безквиткових» пасажирів. Для цього він одягнув піксельний бушлат та розмістив синьо-жовтий стяг у кабіні транспортного засобу. Однак це не вплинуло на пильність прикордонників. Під час огляду вантажівки охоронці кордону виявили трьох чоловіків. Двоє з них розмістились у спальному відсіку транспортного засобу, а третій зачаївся на підлозі.

Мешканці Чернігівської області, відшукавши в інтернет-мережі послуги з нелегального трансферу до Молдови, отримали відповідні інструкції. Спочатку вони прибули до міста Одеси та дістались автозаправного комплексу, де на них вже очікував водій.

Цінова політика мандрівки становила 8 тисяч доларів США. Половину обумовленої суми вони сплатили, решту повинні були надіслати, перебуваючи вже за кордоном.

За спробу незаконного перетину державного кордону на правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення.

А перевізнику загрожує кримінальна відповідальність, передбачена ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Транспортний засіб вилучили представники Національної поліції.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси