(ВІДЕО) На Закарпатті у горах та вздовж Тиси прикордонники з рятувальниками шукали двох осіб

НАЗАД
28 листопада 2023 15:41

Минулої доби на Закарпатті прикордонниками відділу «Ділове» Мукачівського загону було проведено дві пошукові операції.

Шукали двох чоловіків – одного на березі річки Тиса неподалік від села Великий Бичків, іншого – у високогір’ї Карпат. Одного із них досі не виявили.

Учора 27 листопада, о 21:45, прикордонний наряд відділення «Великий Бичків» під час патрулювання річкової ділянки українсько-румунського кордону побачив на береговій відмілині доріжку слідів однієї особи. Було негайно розпочато пошукові заходи, у результаті яких прикордонники виявили пролаз у загороджувальному паркані та залишену чоловічу куртку. Далі наряд виявив пошкоджений рятувальний жилет та сліди заходу у річку. Про ймовірне порушення кордону наряд повідомив румунських колег, які не виявили зі свого боку жодних ознак незаконного потрапляння осіб на територію їх країни.

Станом на першу годину ночі 28 листопада, пошукові заходи результатів не принесли та були завершені. Додаткової інформації від румунської Сторони щодо виявлення осіб, які незаконно перетнули кордон не надходило. Також не було виявлено і слідів виходу із річки на український берег.

 

Ще один випадок зникнення чоловіка, який встиг повідомити румунських рятувальників, що заблукав у горах поблизу українсько-румунського кордону, зафіксували прикордонники відділення «Богдан».

Учора близько 18.00, прикордонники Мукачівського загону отримали від співробітників прикордонної поліції Румунії інформацію про те, що їм зателефонував громадянин України та повідомив, що заблукав у горах.

Українські та румунські прикордонники організували спільні пошукові заходи по обидва боки спільного кордону. З української Сторони до пошуків залучили також фахівців гірського пошуково-рятувального відділення, проте шестигодинні спроби розшукати людину у засніжених горах були безрезультатними та о першій годині ночі 28 листопада, у зв’язку зі складними погодними умовами та загрозою життю і здоров’ю пошуково-рятувальної групи, припинені.

Сьогодні вранці пошуки було відновлено. На щастя, об 11.35 за 2,5 кілометри від кордону чоловіка знайшли живим. Щоправда, знесиленого та з можливим обмороженням ніг.

Врятований чоловік виявився 35-річним жителем Макіївки. Прикордонники доставили чоловіка у підрозділ, напоїли гарячим чаєм та викликали йому карету швидкої допомоги.

Держприкордонслужба звертається до усіх охочих позмагатися із природними стихіями, не наражати своє життя та здоров’я на небезпеку, утриматися від перепливання гірських річок та подолання засніжених вершин Українських Карпат.

Сьогодні ми, як ніколи потрібні своїй країні на своїй землі, щоб захистити її від ворога! Екстремальні походи краще відкласти до Перемоги!

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси