Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) На Херсонщині прикордонники виявили браконьєра з уловом на 5 мільйонів гривень
06/11/19 - 12:03

Учора неподалік від Скадовська прикордонники Херсонського загону спільно з оперативними співробітниками Азово-Чорноморського регіонального управління виявили браконьєра.

 Він незаконно займався виловом водних живих ресурсів в акваторії Чорного моря.

Правопорушником виявився житель Скадовська. Його затримали на причалі щойно він пришвартувався. Чоловік прибув з уловом - 92 чорноморськими крабами та 130 кілограмами бичків.

По даному факту прикордонники повідомили співробітників Національної поліції та працівників рибоохоронного патруля Чорноморського басейного управління.

Після проведення оперативно-слідчих дій у відповідності до ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ» 92 червонокнижні краби були випущені у море. В діях браконьєра вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст.249 ККУ «Незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним, добувним промислом». Своїми протиправними діями він завдав збитків державі на загальну суму 5 мільйонів 60 тисяч гривень.

Ще одного браконьєра учора виявили прикордонники Бердянського загону спільно з представниками водної поліції в районі Бердянської коси.  Зловмисник за допомогою заборонених знарядь виловив близько 100 піленгасів та оселедців, чим завдав збитків державі на суму понад 120 тисяч  гривень. В його діях також вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст.249 ККУ.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню