(ВІДЕО) На Харківщині прикордонники зі складу Об’єднаних сил затримали українця, який брав участь у НЗФ

НАЗАД
27 червня 2019 10:04

Підрозділами Державної прикордонної служби України продовжуються активні заходи щодо протидії протиправній діяльності на державному кордоні та в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Правоохоронці, встановлюють, затримують та притягають до відповідальності осіб, які причетні до незаконних збройних формувань та терористичних організацій на тимчасово окупованих територіях України.

Так, днями в пункті пропуску «Гоптівка», що на українсько-російському державному кордоні, реалізовуючи оперативну інформацію, співробітники Донецько-Луганського та Східного регіональних управлінь Держприкордонслужби, а також Дружківського відділу Нацполіції затримали громадянина, що брав безпосередню участь у складі збройних формувань РФ. 25-річний громадянин України після понад 4 років проживав на території РФ вирішив повернутися назад в Україну. В результаті проведених оперативних заходів було підтверджено його участь в 2014 році у НЗФ так званої «ДНР».

Зі слів затриманого, в його обов’язки входило чергування на блокпостах, огляд транспортних засобів, перевірка документів та особистих речей громадян. Але після такої «служби» він зрозумів справжність ідей «русского мира» і втік від війни до РФ. Відсидівшись у Росії, де так і не знайшов для себе гідних умов праці і життя, молодик вирішив повернутись додому, сподіваючись на плинність часу та безкарність.  

У діях громадянина вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. Наразі тривають необхідні слідчі дії та встановлюються усі епізоди злочинної діяльності затриманого.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси