(ВІДЕО) Фокус зі зникненням не вдався – прикордонники викрили хитру схему ухиляння від контролю

НАЗАД
26 жовтня 2023 10:18

У пункті пропуску «Шегині», що на Львівщині, під час перевірки вантажно-пасажирського мікроавтобуса прикордонники викрили зухвалу спробу уникнення прикордонного контролю.

Для переховування двох чоловіків призовного віку була збудована рухома перегородка між пасажирським та вантажним відсіками мікроавтобуса. За задумом водія, він мав спочатку представити для огляду один відсік, закрити двері, подати умовний стук, а потім відкрити двері іншого відсіку. В цей час, пасажири, які переховувалися за задніми пасажирськими сидіннями, мали перебратися у вантажну секцію. Але пильні прикордонники запідозрили обман. Після цього водій довго ходив довкола мікроавтобуса, ігноруючи вимоги відкрити двері.

«Під час огляду транспортного засобу водій поводив себе знервовано, перешкоджав огляду транспортного засобу, імітуючи блокування дверей. Водій постукував неодноразово по транспортному засобу, подаючи знаки правопорушникам для того, щоб вони перейшли з пасажирського відділення в багажне», - коментує розвиток подій Вікторія Бондарчук - начальниця відділення інспекторів прикордонної служби «Шегині».

Врешті жодні виверти не допомогли водієві ввести прикордонників в оману. Пасажирів мікроавтобуса – двох чоловіків, 1985 та 2003 років народження, все ж змусили вилізти зі схованки. Як з’ясувалося, перевізник погодився доставити їх за межі України, за 5 тисяч доларів США з кожного.

За спробу незаконного перетинання кордону прикордонники оформили на двох пасажирів документи адмінпровадження за ст. 204 КУпАП. Також посадові особи Держприкордонслужби направили в Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень: передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» - в діях водія та передбаченого ст. 336 «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період» - у діях пасажирів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси