(ВІДЕО) Батюшка заховав у катафалку 10-річного хлопчика, щоб незаконно доставити у Молдову дорослого чоловіка

НАЗАД
23 лютого 2024 11:38

Нічого святого: священник церкви, керованої з країни-агресорки, намагався переправити за кордон чоловіка, використовуючи неповнолітнього і катафалк. 

Прикордонники Білгород-Дністровського загону на транзитній ділянці автодороги «Одеса-Рені» зупинили катафалк під керуванням 45-річного священнослужителя УПЦ. Клірик підвозив жителя Луганщини призовного віку. Перевізник мав намір висадити пасажира, щоб той нелегально потрапив у Молдову. А щоб кількість осіб у транспортному засобі співпадала на виїзді з транзитної дороги, водій заховав у катафалку – під відрами, шинами та ковдрою 10-річного хлопчика – сина односельця.

Однак наміри церковнослужителя були прикордонниками викриті. Стосовно нього направлено повідомлення до поліції про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Дитину правоохоронці повернули батькам.  На пасажира складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справу скеровано до суду.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси