(ВІДЕО) 15 іноземців отримали відмову у в’їзді в Україну слідуючи з Білорусі

НАЗАД
18 листопада 2021 19:35

Державна прикордонна служба України попередила спробу іноземних громадян з Близького Сходу потрапити в Україну з Республіки Білорусь

За більш ніж вигаданою метою поїздки сьогодні вони намагалися перетнути кордон у пункті пропуску на Чернігівщині.

15 іноземців прямували рейсовим автобусом з Мінська.

Під час заходів прикордонного контролю громадяни говорили військовослужбовцям ДПСУ, що прямують в нашу державу з метою туризму.

Проте, у ході додаткової перевірки охоронці кордону з’ясували, що іноземці, серед яких четверо підлітків, кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та одразу ж попрямували у Гродненську область.

З їх слів оглянувши «визначні пам’ятки» на заході сусідньої республіки мандрівники вирішили завітати ще й в Україну.

Подорожні запевняли, у нашій країні їх найбільше цікавлять краєвиди Львівщини.

Саме зі Львова вони, начебто, планували повернутися додому.

Проте такий туристичний маршрут не переконав правоохоронців та не став підставою для підтвердження мети їхньої подорожі.

Також встановлено, що більшість із зазначених осіб мали паспорти, видані практично в один період, у вересні – жовтні цього року.

Заходи з додаткової перевірки законності в’їзду в Україну прикордонники проводили спільно з представниками Нацполіції та СБУ.

Наразі військовослужбовці Держприкордонслужби прийняли рішення щодо не пропуску та повернення мандрівників до Республіки Білорусь, адже вказані особи не мали підстав для в’їзду на територію нашої держави.

Нагадаємо, що кордон з Республікою Білорусь в даний час посилено, в тому числі проводяться заходи щодо упередження спроб використання каналів офіційного в’їзду потенційними нелегальними мігрантами.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси