Найвеличніше свято Українського народу

НАЗАД
24 серпня 2020 10:50

Сьогодні наша країна відзначає 29 річницю Незалежності

Щороку святкування найголовнішого Дня України набуває нових форм, збагачується новими традиціями.

Цього разу урочистості охопили велику кількість локацій. Розпочали ранок покладання квітів на Алеї Героїв Небесної Сотні та на Михайлівській площі Києва.

Президент України Володимир Зеленський з дружиною у супроводі родин українських бійців, загиблих у боротьбі за незалежність, пройшли вздовж Стіни Пам’яті полеглих захисників України в російсько-українській війні.

Вся Україна вшанувала хвилиною мовчання світлу пам’ять вірних синів свого народу, які віддали їй найдорожче – своє життя.

Продовжили свято церемонія підняття Державного прапора України та урочиста промова Глави держави.

Початок виступу став продовженням минулорічного звернення. Президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що досягнута домовленість про запровадження повного та всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі трансформується у повноцінне встановлення миру.

«Сьогодні, у 29-й день перемир’я, у 29-ту річницю незалежності ми всі просимо Бога лише про одне – нехай дні тиші стануть місяцями. Місяці – роками. Роки – століттями, а потім тисячоліттями. Миру, злагоди та процвітання української землі», – сказав Глава держави

Особливу увагу Президент звернув і на ситуацію з пандемією коронавірусу: «Ми забезпечені всім необхідним, налагодили власне виробництво, відновлюємо лікарні та лабораторії, та найголовніше, що в нас є, – це українські медики. Вони мужньо протидіють хворобі, вони – наші чарівники та супергерої», – зауважив Глава держави.

До слова, цього дня на Софійській площі, на урочистостях з нагоди відзначення 29 річниці Незалежності України, зібралися не лише представники силових структур держави. На головне свято завітали видатні діячі культури і мистецтв, лікарі, вчителі, будівельники, ІТ-спеціалісти, сталевари, шахтарі, духовенство… люди більшості найрізноманітніших професій, які є невід’ємною частиною нашого Великого українського народу – ті, хто щодня творить нову історію незалежної України.

Державну прикордонну службу України на урочистостях представляли ті, на кого вся Україна покладає великі надії – майбутні офіцери прикордонники, а сьогодні – курсанти Національної академії імені Богдана Хмельницького.

По завершенні урочистої промови Президента розпочалося вручення державних нагород.

Почесну нагороду з рук Глави держави – медаль «Захиснику Вітчизни» отримав і інспектор прикордонної служби старший прапорщик Григорій Федик. На рахунку Григорія – низка гучних викриттів протиправної діяльності та затримань порушників на державному кордоні.

Неймовірним та захоплюючим можна назвати дійство, яке розпочалося по завершенні вручення Державних нагород.

Популярні артисти української естради зібрали у попурі кращі пісні з історії та сучасності нашої країни, а цікаве аранжування та технологічне поєднання і синхронізація локацій виконання подарували незабутні враження всім українцям, адже святкове шоу змогли бачити не лише присутні на Софійській площі, а й всі бажаючі у прямому ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

По завершенні урочистостей Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко привітав курсантів, учасників святкування, та побажав майбутнім офіцерам і всім прикордонникам нових здобутків на варті незалежності Батьківщини.

Популярні розділи та сервіси