Міністр внутрішніх справ вручив державні нагороди прикордонникам

НАЗАД
25 серпня 2020 10:55

Сьогодні, 25 серпня, на виконання Указу Президента України, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив працівників системи МВС орденами та медалями, також присвоєно почесні звання та вручено відомчі відзнаки.

Міністр внутрішніх справ заявив, що всі працівники МВС кожного дня продовжують вести боротьбу за незалежність держави.

«Вчора Україна відсвяткувала 29 річницю Незалежності. Незалежність – таке солодке і відповідальне слово. У кожного з вас є своя відповідь на це слово. Але, в першу чергу, незалежність – це свобода. Кожен з вас має свободу жити і працювати у своїй державі, любити кохану, свободу насолоджуватися країною. Кожен з вас щодня працює над тим, щоб захищати і виборювати цю незалежність. Це вкрай важливо для держави, для кожного з нас, для кожного українця…», – сказав Арсен Аваков.

У відповідь на звернення Міністра, Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко побажав усім військовослужбовцям не втрачати більше бойових побратимів.

«Я приєднуюсь до всіх поздоровлень і побажань. Вітаю всіх з Днем Незалежності. А також хочу побажати всім, щоб наш народ цінував ті втрати, які довелося понести у боротьбі за незалежність. Я хочу, щоб ми більше не втрачали наших побратимів. Миру нам всім, після перемоги. Слава Україні!», – сказав очільник Держприкордонслужби.

Державні нагороди та відзнаки вручили дев’ятьом військовослужбовцям та працівникам Державної прикордонної служби України.

Цього дня медаль «За бездоганну службу» ІІІ ступеня із рук Міністра внутрішніх справ отримав начальник відділу прикордонної служби «Гірськ» Чернігівського прикордонного загону підполковник Роман Підгорний, медаль «Захиснику Вітчизни» – командир катера морської охорони 1 рангу проекту 1400М «гриф» 514 BG-105 Маріупольського загону морської охорони молодший лейтенант В’ячеслав Кітов, Орден княгині Ольги ІІ ступеня – спортсмен-інструктор 1-ї категорії спортивної команди Спортивного комітету ДПСУ Галина Авраменко.

Популярні розділи та сервіси