Втратив зв'язок із прикордонником?
Телефонуй
0800505063

НАЗАД
29 квiтня 2022 19:08

Держприкордонслужба України запровадила телефонну лінію 0800505063 для родичів тих прикордонників, які тривалий час не виходять на зв'язок.

Після повномасштабного російського вторгнення почастішали випадки, коли українські військовослужбовці не можуть телефонувати чи писати своїм рідним – через технічні причини, вимоги безпеки, або інші, спричинені війною, обставини. Для інформаційної допомоги близьким родичам прикордонників запроваджено окрему телефонну лінію. За номером 0800505063 щоденно з 9.00 до 16.00 повнолітні близькі прикордонників зможуть залишити запит чи все гаразд з їхнім родичем. Після вивчення обставин їм буде надана необхідна інформація та, за необхідності, консультаційна допомога.

Усі дзвінки на вказаний телефонний номер з мережі фіксованого зв’язку та для абонентів операторів мобільного зв’язку на території України безплатні.

Просимо врахувати, що за вказаним номером не надається консультація щодо перетинання кордону тощо.

Просимо громадян поважати переживання родичів, які втратили зв'язок зі своїми близькими прикордонниками й не перевантажувати лінію сторонніми питаннями.

За номером 057-70-09-191 можна отримати інформацію щодо прикордонників Східного регіонального управління ДПСУ, Луганського, Краматорського, Донецького, Харківського та Сумського прикордонних загонів, які є близькими родичами та тривало не виходять на зв'язок.

Також зателефонувавши на вищезазначений номер можна отримати консультацію за порядком оформлення документів на виплату членам сімей грошового забезпечення військовослужбовців, яких було захоплено у полон або заручниками, а також інтернованих у нейтральних державах або безвісно відсутніх.

На електронні скриньки [email protected] та [email protected] можна направляти запити із вищезазначених питань. При цьому, запитувач обов'язково має вказати наступну інформацію: свій контактний номер телефону, прізвище, ім'я, по батькові, місце служби прикордонника/прикордонниці, ступінь родинного споріднення з ним/нею (син/донька, чоловік/дружина тощо). Просимо врахувати, що кібербезпека може блокувати надходження деяких електронних листів, зокрема тих, які надсилають з домену *.ru.

Також для рідних та близьких полонених, зниклих безвісти та загиблих українських захисників працює гаряча лінія МВС. За телефоном +380894201866 (багатоканальний) кожен зможе залишити інформацію про своїх рідних, отримати психологічну допомогу, а також роз’яснення щодо прав, які мають рідні військовополонених, зниклих безвісти та загиблих осіб.

Популярні розділи та сервіси