Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Кордон звитяги
Загартований вогнем
Сьогодні капітан Вадим Підручний – офіцер одного з відділів прикордонної служби Мукачівського загону. Він небагатослівний, не любить демонструвати емоції, розповідати про війну, уникає розмов про політику, однак вже з перших хвилин справляє враження надзвичайно надійної та серйозної не за віком людини. Командир, який після декількох місяців бойових зіткнень і обстрілів вивів усіх своїх людей із оточення живими та без важких поранень, не вважає, що зробив щось особливе. За таких обставин, на його думку, довелося діяти багатьом.
18/10/16 - 11:15
КОЛИ В ДУШІ БУРХЛИВЕ МОРЕ
Йому не так багато років навіть за армійськими мірками. Проте… за всіма подіями, які пережив старшина 1 статті В’ячеслав Кітов, можна зняти, якщо не військовий серіал, то повнометражний героїчний фільм.
19/08/16 - 15:50
«ДЛЯ ЩАСТЯ ТРЕБА ЩЕ БАГАТО»
Коли проходжу через контрольно-пропускний пункт Могилів-Подільського прикордонного загону, завжди шукаю поглядом сім світлин на стіні. Це фото героїв-прикордонників, які загинули буремного 2014-го, боронячи державний рубіж на сході України. Олександр Дзюбелюк, В’ячеслав Семенов, Володимир Блажко, Ігор Присяжнюк, Олег Глущак, Віктор Соколовський, Павло Дмитренко… Серце мимоволі стискається від болю, а на очі накочуються непрохані сльози...
19/08/16 - 15:11
БІЛЬ І СЛАВА ДОВЖАНСЬКОГО
У травні – червні 2014 року прикордонні підрозділи та пункти пропуску в Луганській і Донецькій областях піддавалися шаленим обстрілам терористів. Під шквальним вогнем вартові рубежів відійшли на запасні позиції. Для повернення контролю над ділянкою створено Тактичне угруповання «Кордон». Його зведений підрозділ – 5-та мотоманеврена група – отримав завдання відновити контроль над кордоном на напрямку населених пунктів: Бірюкове – Довжанський – Свердловськ.
19/08/16 - 14:55
З ним не страшно й у пеклі
«Те, що нас не вбиває, робить нас міцнішими» Заступник начальника Луцького прикордонного загону – начальник відділу персоналу полковник Вадим Закладний аж ніяк не справляє враження «супергероя» за класичними уявленнями. Скромний, ввічливий, спокійний, компетентний,
22/07/16 - 14:55
+ Розгорнути меню