Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Кордон звитяги
Нескорені, незламні, незабутні
Два роки тому українські пірозділи, які обороняли місто Дебальцеве, при загрозі повного оточення отримали наказ на відступ. Кривавий прорив під ворожим вогнем важко назвати тактичним успіхом. Тільки воля до життя, здатність до останнього подиху прикривати товаришів і працювати разом з ними як один організм, самовідданість і, нерідко, самопожертва дозволили українському угрупуванню вийти з мінімальними за таких обставин втратами.
27/02/17 - 15:13
Чарівна мужність
Зона проведення АТО. Тут реалії війни зруйнували всі стереотипи про жінку як особистість, котра передусім присвячує себе вихованню дітей та створенню домашнього затишку. Дедалі частіше тут можна помітити представниць чарівної статі у незвичній іпостасі воїна.
10/02/17 - 14:58
Залізний «технар»
Відрядження у Маріуполь не обіцяло сюрпризів. Практично відразу після виходу з машини починаю працювати. Як часто буває, за композицією, витримкою, діафрагмою, світлочутливістю, виразом обличчя й деталями форми одягу героїв майбутніх кадрів не помічаю головного. Та згодом привертає увагу кремезна, але підтягнута постать біля бронетранспортера. Чоловік зі знанням справи перевіряє якісь механізми, щось говорить помічнику. Уже наведений об’єктив, уже зроблено кілька вдалих кадрів та раптом обличчя «моделі» розпливається в усмішці, і хтось кличе мене на ім’я. Опущений фотоапарат, подана у вітанні рука і міцні чоловічі обійми викликають спалах емоцій.
17/01/17 - 11:21
Фільм «Перехрестя «Балу». Епізод четвертий
Спільна творча група Інформаційного агентства Держприкордонслужби України та Міжнародного продюсерського центру «Форпост» вчетверте виїжджала на зйомки з особливим настроєм. Цього разу нас чекала зустріч із героями, які до середини лютого 2015 року захищали легендарний блокпост 128-01 «Балу», – так званий «ключ» до усього дебальцевського плацдарму.
16/12/16 - 10:03
Олена-рятівниця
26 серпня 2014 року фельдшер відділу прикордонної служби «Амвросіївка» Олена Каракай запам’ятала на все життя. Саме цього дня їй разом із іншими бойовими побратимами довелося вибиратися із пекла гібридної війни на рідній серцю землі її дитинства та юності. Тут, в Амвросіївці, що на Донеччині, вона працювала головною акушеркою пологового будинку. Пізніше, коли в системі охорони здоров’я розпочалася чергова реорганізація, Олена, мати двох дітей, як військовозобов’язана почала службу в Донецькому прикордонному загоні, де була потреба у молодших медпрацівниках. Так Каракай стала членом великої і згуртованої прикордонної родини.
18/10/16 - 11:19
+ Розгорнути меню