Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Кордон звитяги
Друге народження Героя
​На початку червня минулого року посеред ночі Луганський прикордонний загін атакували сотні терористів. Вони вели масований обстріл позицій «зелених кашкетів» із мінометів, гранатометів і крупнокаліберних кулеметів. Бій був довгим і жорстоким. Молодший сержант Юрій Гладченко тоді отримав важке поранення, яке, за всіма ознаками, було несумісне з життям.
27/02/15 - 16:13
Мер – за мир
Містечко Угнів, що на Львщині, – чи не найменше місто нашої держави: у ньому проживає усього близько тисячі мешканців. Однак тут є повноцінна міськрада та обраний громадою мер. Мешканці Угнова з 2006 року довіряють керувати містом Михайлу Осміловському, який із серпня минулого року боронить країну в зоні АТО.
19/01/15 - 16:31
Війна, яка його змінила
Війна безжальна. Зокрема і до особистості. Вона наполегливо витягує на світ Божий те, що роками ховалося в найпотаємніших куточках людської душі. Війна провокує на несподівані вчинки, трансформує свідомість і усталені принципи. Усе це повною мірою стосується підприємця з міста Енергодар Запорізької області Костянтина Табакаєва – журналіста за освітою, а нині солдата–водія оперативно–військового відділу «Велика Новосілка», що дислокується в зоні АТО. Він ніколи не збирався пов’язувати своє життя з військом, мав гарну родину, усталений побут і будував плани на майбутнє. Та одного дня почалася війна, яка все змінила
19/01/15 - 16:19
+ Розгорнути меню