Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Кордон звитяги
З отчого порогу – на мужніх дорогу
Старшого сержанта Михайла Маляра донедавна у Могилів-Подільському прикордонному загоні знали як скромного військовослужбовця, котрий чимось особливим не вирізнявся з-поміж інших. Але мало хто здогадувався про його справжні людські чесноти, які ніби чекали свого прояву у потрібний час. Під «Градами», «Ураганами», мінометними обстрілами та чорним від диму небом над «Довжанським» бойові побратими Михайла побачили його іншим: мужнім, відчайдушним і безстрашним воїном. Таким, з ким можна не лише йти у розвідку, а кому не лячно й життя власне довірити.
21/04/15 - 10:21
Серця відважні, руки золоті
У житті сержанта Резінкіна розпочався особливий період, коли його у складі групи прикордонників з впс «Харків» направили на посилення кордону в Луганську область.
20/04/15 - 10:19
Воюють поруч син та мати
Жінка-військовослужбовець у підрозділах, які виконують службово-бойові завдання в зоні АТО, доволі рідке явище. Але героїня цього матеріалу – Ірина Крайнова – не вважає свій вибір відправитися служити в оперативно-військовий відділ «Краматорськ» особливим вчинком. Більш того, нині поряд з Іриною Вікторівною несе службу і її син Олександр.
20/04/15 - 10:16
«Топаз» – позивний звитяги
У вересні минулого року капітана Ігоря Горду було нагороджено високою державною нагородою – медаллю «За військову службу Україні».
20/04/15 - 10:13
За зброю взявся у вісімнадцять
Герой нашого матеріалу – молодший сержант Іван Васько нещодавно відсвяткував свій 19–й день народження. За свою нетривалу кар’єру прикордонника він набув бойового досвіду, якого не мають багато старших за віком і званням товаришів. Нині Іван заліковує численні поранення, отримані на Донбасі й поривається після одужання повернутися туди, де доля країни вирішується на полі бою, де його побратими віддали життя за Вітчизну.
20/04/15 - 10:11
+ Розгорнути меню