Комунікаційні кампанії

НАЗАД
12 сiчня 2021 11:51

КОНТРАБАНДА – ЦЕ ПРОТИЗАКОННА ДІЯЛЬНІСТЬ, А НЕ ЗАРОБІТОК

Кількість контрабандних товарів, які щороку намагаються переправляти через український кордон у країни ЄС, стрімко зростає. У Чернівецькій та Закарпатській областях цей «бізнес» фактично став візитівкою регіонів. Проте незаконна діяльність не викликає великого осуду серед мешканців прикордонних областей. А тим часом нелегальне перевезення підакцизних товарів через кордон продовжує завдавати державі збитків на мільйони гривень та розвиває тіньовий бізнес.

Держприкордонслужба України, у межах своєї компетенції, вживає необхідних заходів у боротьбі з цим негативним явищем, у тому числі й проведення комунікаційних кампаній. Так, у лютому 2021 року за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні стартує кампанія під слоганом «Контрабанда – це протизаконна діяльність, а не заробіток».

Звертаємо увагу, що кожна зароблена контрабандистами гривня – це збитки для державного бюджету, який є джерелом фінансування вашої області. Натомість сплачені податки можна було використати для облаштування шкіл і дитсадків, соціальної допомоги, будівництва лікарень чи оновлення житлової та транспортної інфраструктури. Правопорушники крадуть не лише в держави, але й у тебе особисто.

Супровід у ЗМІ

Публікації
Пости у соціальних мережах
ЗМІ про кампанію

На кордоні з Румунією, Угорщиною та Словаччиною у 2020 році:

Бажаєш допомогти?

Ми знали, що ти не залишишся осторонь!

Ділись інформацією про кампанію в соцмережах, не забувай лайкати наші пости й залишати коментарі.

Знаєш контрабандистів, які заважають твоєму місту розвиватись?

 Звертайся в службу «Довіра» 

КОНТРАБАНДА – ЦЕ ПРОТИЗАКОННА ДІЯЛЬНІСТЬ, А НЕ ЗАРОБІТОК

 

Популярні розділи та сервіси