Керівники прикордонних відомств України та Білорусі обговорили ситуацію на спільному кордоні та перспективи співпраці

НАЗАД
18 грудня 2019 08:48

Сьогодні у Львові відбулася робоча зустріч керівників прикордонних відомств України – Сергія Дейнека та Республіки Білорусь – Анатолія Лаппо.

Перед зустріччю білоруська делегація ознайомилася з роботою українських охоронців рубежу в пункті пропуску для авіаційного сполучення «Львів-авіа».  

Під час зустрічі сторони обговорили обстановку на українсько-білоруській ділянці кордону у 2019 році. Вони констатували, що завдяки спільним зусиллям рівень протиправної діяльності на спільному кордоні знизився. Загалом була забезпечена стабільна та прогнозована обстановка, ритмічна робота пунктів пропуску.

Сергій Дейнеко відзначив високий рівень взаємодії з білоруськими колегами, який дозволяє швидко вирішити нестандартні ситуації. Крім того, позитивно вплинула на охорону кордону робота контактного пункту «Житомир-Пінськ».

Окремо Голова Держприкордонслужби України подякував білоруському колезі за сприяння в організації пропуску українців на територію Поліського заповідника для збору дикоросів. Сергій Дейнеко звернувся до Анатолія Лаппо з проханням щодо організації пропуску і у 2020 році.

У свою чергу Анатолій Лаппо висловив вдячність очільнику прикордонного відомства України за можливість оздоровлення родин білоруських прикордонників в санаторії «Аркадія» Держприкордонслужби.

«Впевнений, що результати нашої роботи та досягнуті домовленості дозволять нам забезпечити належний рівень безпеки на ділянці кордону, яку ми спільно охороняємо», - резюмував результати зустрічі Голова Держприкордонслужби України.

Популярні розділи та сервіси