телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Керівник прикордонного відомства України Віктор Назаренко зустрівся з керівниками прикордонних служб країн «Вишеградської четвірки»
30/04/15 - 09:25

У словацькому місті Собранце Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко зустрівся з керівниками прикордонних служб країн «Вишеградської четвірки» – Республіки Польщі, Словацької Республіки та Чеської Республіки.

У словацькому місті Собранце Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко зустрівся з керівниками прикордонних служб країн «Вишеградської четвірки» – Республіки Польщі, Словацької Республіки та Чеської Республіки.

Під час зустрічі керівники прикордонних відомств обговорили  низку актуальних питань щодо протидії нелегальній міграції та виконання інших спільних завдань, а також подальші напрямки вдосконалення співробітництва.

У ході заходу Голова Державної прикордонної служби ознайомив колег із інших прикордонних відомств із ситуацією на сході України, а також тими заходами, які здійснює Державна прикордонна служба України задля безпеки громадян країни. Віктор Назаренко, процитувавши слова Президента України Петра Порошенка, сказані під час зустрічі глав держав «Вишеградської четвірки» у листопаді минулого року, наголосив, що «ми дійсно маємо справу з агресією і тому маємо продемонструвати єдність всієї Європи та солідарність в питаннях безпеки і економіки, і підтримка для нашої країни у цей складний період вкрай важлива».

Також Віктор Назаренко зауважив, що не зважаючи на постійні провокації з боку російсько-терористичних військ, Україна на практиці реалізує Мирний План Президента України Петра Порошенка з врегулювання ситуації на Донбасі. А питання повернення контролю за лінією державного кордону, що тимчасово не контролюється та протидія розповсюдженню зброї та засобів терору із зони конфлікту як на решту території України, так і за її межі  на сьогодні для Державної прикордонної служби України є пріоритетними.

У той же час Голова Держприкордонслужби України підкреслив, що співпраця на західному кордоні з державами Євросоюзу є взірцевою і необхідно тільки продовжувати взаємодію з нашими колегами у сфері запровадження спільного контролю, спільного патрулювання та аналізу ризиків. Крім того удосконалюється правова база та процедури інтегрованого управління кордонами. 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню