Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
ГОЛОВА ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ВІКТОР НАЗАРЕНКО: "МИ ЧЕКАЛИ СПІВРОБІТНИКІВ ПРОКУРАТУРИ, А ОТРИМАЛИ "МАСКИ-ШОУ"
У середині серпня Головна військова прокуратура спільно з департаментом боротьби з економічними злочинами провела обшуки в приміщеннях Державної прикордонної служби України. Ці обшуки викликали серйозний скандал, оскільки представники Держприкордонслужби звинуватили військову прокуратуру в упередженості. Голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів про своє бачення конфлікту з військовою прокуратурою, про успіхи і проблеми у зведенні "стіни" на кордоні з РФ, про те, як можна перемогти корупцію на кордоні.
06/09/16 - 11:30
У Кропивницькому одна з вулиць тепер носить ім’я загиблого прикордонника Олега Паршутіна
Олег Паршутін проходив службу в Донецькому прикордонному загоні та добровільно поїхав на схід захищати Батьківщину. В цивільному житті прикордонник працював в Кіровоградському хлібзаводі.
27/08/16 - 10:48
ІНТЕРПОЛ
З вересня минулого року Україна стала повноцінною частиною міжнародної системи розшуку злочинців. Передусім завдяки цьому стало легше відсіювати зловмисників. Перевага нововведення в тому, що розшукуваних Інтерполом прикордонники затримують одразу при спробі перетнути рубіж. Раніше колеги-правоохоронці окремо надсилали прикордонникам орієнтування на того чи іншого громадянина, тепер перевірити статус особи стало можливим за лічені хвилини. Щоправда, поки до системи підключено лише частину пунктів пропуску. Проте пройдений етап роботи з нею засвідчив очевидний ефект.
25/08/16 - 11:29
«З ТИМИ, ХТО УСВІДОМИВ НЕЗВОРОТНІСТЬ ЗМІН, МИ ЙДЕМО РАЗОМ СКЛАДНИМ ШЛЯХОМ ОЧИЩЕННЯ»
Напередодні чвертьвікового ювілею нашої держави ми попросили Голову Державної прикордонної служби генерал-полковника Віктора Назаренка поділитися своїми думками стосовно розвитку очолюваного ним відомства, а також розповісти, як прикордонники сьогодні виконують свої завдання та які проблеми вирішують. Не залишилися поза увагою й інші актуальні питання, що стосуються кожного представника великого колективу охоронців державних рубежів.
19/08/16 - 14:29
«ПЕРШОКУРСНИКИ МАЮТЬ ЧІТКЕ УЯВЛЕННЯ, ЩО НА НИХ ЧЕКАЄ У МАЙБУТНІЙ СЛУЖБІ»
28 липня у Національній академії імені Богдана Хмельницького відбулося засідання мандатної комісії, яка остаточно закріпила результати вступної компанії. Деталі цьогорічного добору погодився прокоментувати ректор прикордонної альма-матер, голова приймальної комісії генерал-майор Олег Шинкарук.
05/08/16 - 15:25
+ Розгорнути меню