телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
«З ТИМИ, ХТО УСВІДОМИВ НЕЗВОРОТНІСТЬ ЗМІН, МИ ЙДЕМО РАЗОМ СКЛАДНИМ ШЛЯХОМ ОЧИЩЕННЯ»
Напередодні чвертьвікового ювілею нашої держави ми попросили Голову Державної прикордонної служби генерал-полковника Віктора Назаренка поділитися своїми думками стосовно розвитку очолюваного ним відомства, а також розповісти, як прикордонники сьогодні виконують свої завдання та які проблеми вирішують. Не залишилися поза увагою й інші актуальні питання, що стосуються кожного представника великого колективу охоронців державних рубежів.
19/08/16 - 14:29
«ПЕРШОКУРСНИКИ МАЮТЬ ЧІТКЕ УЯВЛЕННЯ, ЩО НА НИХ ЧЕКАЄ У МАЙБУТНІЙ СЛУЖБІ»
28 липня у Національній академії імені Богдана Хмельницького відбулося засідання мандатної комісії, яка остаточно закріпила результати вступної компанії. Деталі цьогорічного добору погодився прокоментувати ректор прикордонної альма-матер, голова приймальної комісії генерал-майор Олег Шинкарук.
05/08/16 - 15:25
Прикордонний літопис: на зламі історії
– Це видання особливе насамперед тому, що висвітлений у ньому період охоплює два найтрагічніші і найважчі роки в історії Служби – 2014 і 2015. І говорити про це лише сухою мовою статистики було б не правильним вже з поваги до людей, які творили цю історію. З іншого боку, ми ставили за мету не лише продемонструвати суспільству нашу відкритість та показати здобутки, а й створити своєрідний літопис діяльності прикордонного відомства у цей особливий для держави час.
15/07/16 - 11:06
«Хлопці, які повертаються з війни, – нова еліта України»
Доктор медичних наук, професор, народний депутат України Ольга Богомолець – одна з найвідоміших та найавторитетніших жінок в Україні. Попри свою величезну зайнятість, вона знаходить час для цілої низки благодійних і волонтерських проектів, опікується пораненими бійцями та проводить різноманітні культурно-просвітницькі заходи. Ми зустрілися з Ольгою Вадимівною в її офісі на Крутому Узвозі. Головну тему розмови було визначено заздалегідь. Це – психологічна реабілітація військових, яка на сьогодні є надзвичайно актуальною і для прикордонників. Втім під час спілкування ми торкнулися й інших не менш важливих для нашого суспільства проблем.
11/07/16 - 13:53
Віктор НАЗАРЕНКО: «Виховання нетерпимості до корупції – це та платформа, на якій ми сьогодні навчаємо молоді кадри»
Нинішнього року прикордонне відомство України відзначає свій ювілей – 25 років пошуку, звершень і перетворень. Останні два з них виявилися найтрагічнішими. Першими чужоземне вторгнення відчули на собі саме прикордонники, які втратили у цій війні багатьох побратимів. Однак розуміння того, що найкращим захистом України є реформи, дало поштовх до кардинальних змін у роботі. Сьогодні Держприкордонслужба демонструє рішучість у амбітному прагненні стати справді європейською структурою, належністю до якої пишатиметься кожен член багатотисячної команди «зелених кашкетів». Саме це стало темою нашої розмови з Головою Служби генерал-полковником Віктором Назаренком.
27/05/16 - 10:13
+ Розгорнути меню