телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
«Ми маємо унікальний досвід і героїчні приклади спільного виконання бойових завдань»
«Ми маємо унікальний досвід і героїчні прикладиспільного виконання бойових завдань» Серед наочних досягнень постмайданної України, безумовно, називаються й зміни в армії, яка стала по-справжньому незамінним інструментом відстоювання інтересів держави. Про ці успіхи не тільки з гордістю говорять політики, їх на ділі підтримує український народ, із ними змушені рахуватися вороги. Сьогодні своїм баченням сучасності та майбутнього оборони країни з нашими читачами ділиться начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.
28/10/16 - 09:26
Філіп Карбер: «У разі застосування необхідної кількості людей та техніки ви можете перемогти. Однак це буде важка перемога»
​У сучасному світі жодна держава не обходиться без аналітичної оцінки провідних фахівців у сфері оборони та національної безпеки. Одним із міжнародно визнаних експертів цієї галузі є президент Фонду Потомак (США) доктор Філіп Карбер. Свого часу він підготував дослідження та рекомендації щодо стратегії оборони для Держдепу США, консультував уряди країн-членів НАТО та керівництво Північноатлантичного альянсу, а нині активно вивчає російську агресію проти України. Його оцінкою процесів, що нині відбуваються на північно-східному кордоні нашої держави, у анексованому Криму та зоні бойових дій на Донбасі, ми поцікавилися у визнаного метра безпекової геополітики.
18/10/16 - 10:12
«Після російської агресії проти України ми значно посилили рівень співпраці»
Саміт НАТО, який відбувся влітку цього року у Польщі, дав новий поштовх відносинам України і Організації Північноатлантичного договору. У Варшаві Україна була єдиною державою-партнером Альянсу, з якою проводилася окрема зустріч за участю очільників країн НАТО. Ряд важливих рішень, прийнятих у Варшаві, стосувалися і самої організації. Зокрема, вони торкалися укріплення східного флангу Альянсу, посилення співпраці країн НАТО у кіберпросторі і сфері протиракетної оборони та активізації відносин з ЄС. Чи готова НАТО в умовах радикальної зміни безпекового середовища ефективно протидіяти сучасним викликам і загрозам, а також про результати, які Україні приніс Варшавський Саміт ми говорили з головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим.
18/10/16 - 10:04
«Свого батька я по-справжньому зрозумів, коли сам скуштував командирського хліба»
У славетному літописі охоронців західних рубежів багато пам’ятних імен військових, котрі відданістю службі назавжди вкарбували у ньому свої імена. Серед них і прізвище генералів Гребенніків: батька і сина. Герой Радянського Союзу, гвардії генерал-лейтенант Гребеннік Кузьма Євдокимович був начальником військ Червонопрапорного Західного прикордонного округу, а сину, також фронтовику, генерал-майору Гребенніку Володимиру Кузьмичу свого часу довелося очолювати штаб цього ж округу, що пізніше стане першоджерелом новоутвореного прикордонного відомства незалежної України. 21 серпня цього року на 91 році життя перестало битися серце генерал-майора у відставці Гребенніка Володимира Кузьмича. Замість традиційного некролога редакція газети вирішила надрукувати останнє інтерв’ю з генералом, що найбільш зримо освітлює його Особистість.
06/09/16 - 11:45
ГОЛОВА ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ВІКТОР НАЗАРЕНКО: "МИ ЧЕКАЛИ СПІВРОБІТНИКІВ ПРОКУРАТУРИ, А ОТРИМАЛИ "МАСКИ-ШОУ"
У середині серпня Головна військова прокуратура спільно з департаментом боротьби з економічними злочинами провела обшуки в приміщеннях Державної прикордонної служби України. Ці обшуки викликали серйозний скандал, оскільки представники Держприкордонслужби звинуватили військову прокуратуру в упередженості. Голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів про своє бачення конфлікту з військовою прокуратурою, про успіхи і проблеми у зведенні "стіни" на кордоні з РФ, про те, як можна перемогти корупцію на кордоні.
06/09/16 - 11:30
+ Розгорнути меню