Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Деніс Лемастер: «Досвід, котрий українська армія здобуває в АТО, може стати у нагоді будь-якій країні»
Під час операцій, які проводяться сьогодні під егідою НАТО, командування Альянсу докладає максимум зусиль, аби уникнути прямого вогневого контакту і зберегти життя своїх військових. Та якщо боєць усе ж отримав поранення, польові медики зроблять усе можливе, щоб витягнути його з обіймів смерті. У цьому сенсі Україні особливо важливо досягнути натівських стандартів. Тож про основні аспекти медичного забезпечення армії США та досвід українських військових медиків ми розмовляємо з начальником регіонального медичного управління ЗС США в Європі бригадним генералом Денісом Лемастером.
25/11/16 - 09:48
«Незалежно від того, хто буде господарем Білого дому, наша місія в Україні матиме своє продовження»
В умовах зовнішньої агресії Україна не лише підтримує обороноздатність власних Збройних Сил, але й реформує сектор безпеки за стандартами НАТО. Суттєво сприяють цьому процесу міжнародні партнери. Найактивніший із них – Сполучені Штати Америки. Наскільки тісним є військове співробітництво України і США та як вплине результат президентських виборів в Америці на її оборонну політику в Європі і в Україні зокрема, актуальне інтерв’ю з командувачем Сухопутних військ США у Європі генерал-лейтенантом Беном Ходжесом.
18/11/16 - 09:38
«Інтелектуальний кордон» – адекватна відповідь сучасним викликам
Гострий зір, сталеві м’язи й миттєва реакція у поєднанні із сучасними технологіями – це те, чого вимагає нинішня геополітична ситуація від охоронців державних рубежів України. Діяти потрібно на упередження, адже ставки у протистоянні зі злочинним світом і російським агресором надто високі. Про те, які «ноу-хау» застосовують сьогодні у службі «зелені кашкети», які інновації планується запровадити у майбутньому та що насправді означає термін «інтелектуальний кордон», ми попросили розповісти ­директора Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби України генерал-майора Анатолія Махнюка.
11/11/16 - 13:20
Слідами «тарантула»
Любителі американських кримінальних блокбастерів, мабуть, звертали увагу на те, як хвацько агенти спецслужб за допомогою власних методик поступово звужують коло підозрюваних, затягуючи віртуальний зашморг на шиї терориста чи серійного вбивці. Проходить небагато часу – і от уже сміливі оперативники ефектно кладуть «поганого хлопця» носом в асфальт. Утім, у реальному житті для того, аби «вирахувати» зловмисника, часто потрібен не один день копіткої роботи. І виконують її фахівці, яких називають кримінальними аналітиками. Саме вони працюють з величезним масивом інформації і наполегливо, крок за кроком, торують шлях, який, зрештою, приводить до лігва кримінального «тарантула». При цьому відстежуються всі можливі зв’язки підозрюваних та використовуються десятки баз даних – від соцстраху й телефонних мереж до водійських прав і банківських рахунків.
04/11/16 - 14:54
«Ми маємо унікальний досвід і героїчні приклади спільного виконання бойових завдань»
«Ми маємо унікальний досвід і героїчні прикладиспільного виконання бойових завдань» Серед наочних досягнень постмайданної України, безумовно, називаються й зміни в армії, яка стала по-справжньому незамінним інструментом відстоювання інтересів держави. Про ці успіхи не тільки з гордістю говорять політики, їх на ділі підтримує український народ, із ними змушені рахуватися вороги. Сьогодні своїм баченням сучасності та майбутнього оборони країни з нашими читачами ділиться начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.
28/10/16 - 09:26
+ Розгорнути меню