Іноземна делегація з США побувала в Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби

НАЗАД
24 сiчня 2020 16:52

Під час перебування в Одесі Голова Держприкордонслужби разом з Тимчасово Повіреною у справах США в Україні побували в Південному регіональному управлінні.

Іноземній делегації презентували діяльність та особливості цього органу Держприкордонслужби, його реорганізацію та перспективи реформування.

Зокрема начальник Південного РУ Сергій Мул, зазначив, що прикордонні підрозділи охороняють державний кордон України, адмінмежу, українську частину вод Азовського моря в межах Вінницької, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької областей протяжністю 2821,945 км.

До особливостей, притаманних РУ, окрім охорони і захисту адмінмежі Херсонської області, ТОТУ АР Крим, вод Азовського моря, пропускних операцій в КПВВ, також відносяться охорона кордону в районі о. Зміїний, центральної ділянки українсько-молдавського кордону, річок Дністер і Дунай.

Також наголошувалося про реконструкцію КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» і що на цей час тривають заходи щодо введення в експлуатацію підсистеми відеоспостереження та зчитування номерних знаків. Крім того, зазначалося на висвітленні надводної обстановки на Азовському морі шляхом модернізації 5 постів технічного спостереження Бердянського загону.

У свою чергу Тимчасово Повірена у справах США в Україні Крістіна Квін зауважила, що колеги та експерти їй звітують, що рівень співробітництва США з цим напрямком кордону на високому рівні, за що пані Квін висловила вдячність.

Вона зазначила, що безпека України – це безпека Сполучених Штатів Америки, адже Україна знаходиться просто на передньому краї цієї боротьби.

Сергій Дейнеко висловив вдячність представникам Посольства США в Україні за постійну підтримку та високу оцінку діяльності Держприкордонслужби. Він наголосив, що ті відносини, які сьогодні склалися між Україною та США – це не просто співпраця – а справжні дружні відносини.

Популярні розділи та сервіси