Голова ДПСУ Сергій Дейнеко проінспектував передові позиції прикордонників в районі ООС

НАЗАД
26 вересня 2020 14:05

Сьогодні генерал-майор Сергій Дейнеко перевірив порядок виконання завдань підрозділами у межах дорожнього коридору «Горлівка-Бахмут», що на Донеччині.

Очільник Служби побував у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» та на блокпосту першого оборонного рубежу, де прикордонники несуть службу у взаємодії із військовослужбовцями ЗСУ.

Голова Держприкордонслужби перевірив порядок організації служби та застосуванням прикордонних підрозділів. Також  генерал-майор Сергій Дейнеко перевірив безпекову складову в межах дорожнього коридору та порядку взаємодії з підрозділами Збройних сил і інших складових ООС.

Не оминув увагою Голова ДПСУ і питання всебічного забезпечення. Під час спілкування з військовослужбовцями Сергій Дейнеко наголосив, що усі прикордонники гарантовано отримують належні види забезпечення.

«Ми маємо належне фінансування та достатньо ресурсів, щоб ефективно виконувати завдання в районі операції Об’єднаних сил. Кожен військовослужбовець буде забезпечений усім необхідним для комфортної служби та побуту», – відмітив Сергій Дейнеко.

Популярні розділи та сервіси