Голова Держприкордонслужби України перевірив організацію служби на ділянці Східного регіонального управління

НАЗАД
02 лютого 2015 15:36

Протягом тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко з робочим візитом перебував на ділянці відповідальності Східного регіонального управління.

Протягом тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко з робочим візитом перебував на ділянці відповідальності Східного регіонального управління. Під час роботи керівник відомства перевірив стан виконання доручень Президента України та всебічну готовність прикордонних загонів і окремих підрозділів до виконання поставлених завдань.

Особливу увагу генерал-лейтенант Віктор Назаренко звернув на бойову готовність та злагодженість прикордонників, стан забезпечення зброєю та необхідним для несення служби майном, організацію взаємодії із іншими правоохоронними органами.

Під час відвідування підрозділів Голова Держприкордонслужби постійно спілкувався з військовослужбовцями, цікавився умовами їхнього проживання та харчування, морально-психологічною готовністю до виконання поставлених завдань. За словами Віктора Назаренка, в основі системи роботи з персоналом повинен лежати принцип особистого прикладу начальника та постійного навчання особового складу. 

Особливу увагу Голова служби звернув на підрозділи, чиї позиції постійно піддаються обстрілам зі сторони терористів. Зараз найбільш активними залишаються дебальцевський та курахівський напрямки, де прикордонники пліч-о-пліч несуть службу із ЗС України та іншими правоохоронними органами.

Загалом Голова Держприкордонслужби відзначив, що командирами усіх рівнів зроблено досить багато задля належної організації служби на усіх ділянках. Водночас, перебуваючи на «передовій», генерал-лейтенант Віктор Назаренко визначив командирам конкретні завдання щодо облаштування контрольних пунктів в’їзду/виїзду, вдосконалення взаємодії з іншими правоохоронними органами, нарощення фортифікаційних споруд для охорони та оборони місць постійної дислокації тощо.

У ході роботи Голова служби нагородив державними та відомчими нагородами прикордонників, які відзначились під час проведення АТО.

Популярні розділи та сервіси