Голова Держприкордонслужби перевірив готовність прикордонних підрозділів до виконання завдання в зоні проведення АТО

НАЗАД
05 червня 2015 09:32

Голова Державної прикордонної служби перевірив діяльність прикордонників, які несуть службу безпосередньо в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень.

Голова Державної прикордонної служби перевірив діяльність прикордонників, які несуть службу безпосередньо в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень. Генерал-полковник Віктор Назаренко відвідав оперативно-військовий відділ, який дислокується в місті Краматорськ, зустрівся з персоналом, ознайомився зі станом справ та умовами життя і служби на блокпостах, що розташовані на передовій.

Голова Держприкордонслужби проінспектував основні підрозділи, що несуть службу на ділянці відділу, зокрема, відвідав прикордонників, які спільно з військовослужбовцями ЗСУ несуть службу на блокпосту «Золоте». Саме цей блокпост практично щодня зазнає обстрілів з боку російсько-терористичних військ. Голова прикордонного відомства відзначив високий рівень взаємодії між військовослужбовцями ЗС України та прикордонниками, а також високий морально-бойовий дух українських захисників.  

Під час перевірки контрольного посту, який знаходиться поблизу шахти «Родіна», керівник прикордонного відомства подякував старшому прикордонного наряду (позивний «Боцман») за належну організацію служби та надійну охорону зазначеної ділянки.

Голова Держприкордонслужби відмітив, що керівництвом оперативно-військового відділу та особовим складом зроблено дуже багато для виконання в межах компетенції поставлених перед відомством завдань. Створено максимально можливі комфортні умови для несення служби та проживання персоналу, вдосконалюється система інженерного облаштування позицій, організовано систему взаємодії зі ЗС України та іншими правоохоронними відомствами.

Популярні розділи та сервіси