Голова Держприкордонслужби зустрівся з видатними спортсменами-прикордонниками

НАЗАД
06 лютого 2019 18:50

Сьогодні очільник прикордонного відомства Петро Цигикал, перебуваючи з робочим візитом в Одесі, провів зустріч з українськими чемпіонами світу та Європи, призерами Олімпійських ігор.

Яков Железняк, Микола Авілов, Юрій Білоног, Наталя Бурдейна, Георгій Чигаєв – ось не весь перелік видатних спортсменів-прикордонників різних поколінь, які гідно, упродовж багатьох років, представляли Україну на світових спортивних майданчиках та завойовували Олімпійські нагороди.

Під час зустрічі чемпіони розповіли про свій непростий спортивний шлях, про поразки та успіхи, про перший тріумф. І в кожній історії звучав голос залізної сили волі і непереборної тяги до перемоги.  

Наприкінці заходу Голова Державної прикордонної служби України вручив видатним спортсменам відомчі заохочувальні відзнаки. «Кожна професія-почесна. Якщо брати наших спортсменів, це величезний вклад не тільки у спортивну перемогу, але і визнання нашої країни. Без спортсменів, мабуть, про Україну ніхто і не чув, без таких видатних спортсменів, які у тому числі є сьогодні у команді Держприкордонслужби. Так, є у нас на кого рівнятися. Хочу побажати сил, наснаги, перемог на усіх фронтах, які собі зараз поставили», - сказав Петро Цигикал у своєму зверненні до спортсменів-прикордонників.

Популярні розділи та сервіси