Голова Держприкордонслужби зустрівся з представниками Посольства США в Україні

НАЗАД
02 жовтня 2019 16:53

Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з представниками відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

На зустрічі Сергій Дейнеко з керівником відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмс обговорювали питання реалізації спільного проєкту «Нове обличчя кордону», реформування мобільних підрозділів, стан реалізації поточних проєктів допомоги, а також пріоритети залучення міжнародної допомоги у 2020 – 2021 роках.

За підтримки іноземних колег в Держприкордонслужбі було проведено значний обсяг роботи у різних напрямках. Зокрема реорганізовано діючі мобільні підрозділи, переорієнтовано їх на стандарти кращих підрозділів спеціального призначення США та Європейського Союзу.

Окрім того під час зустрічі мова йшла й про започаткування нового проєкту з підготовки операторів безпілотних літальних апаратів, метою якого є поглиблення реформ в Державній прикордонній службі України через підготовку спеціалістів із застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем. Виконання цього проєкту розраховано до кінця 2020 року, його бюджет складає 2 мільйони доларів США.

Також прикордонники зазначили, що закордонні стажування прикордонників у рамках «нового обличчя», проведені тренінги з персоналом підрозділів внутрішньої та власної безпеки та з поліграфологами є ефективними та корисними.

«Державна прикордонна служба України вдячна за допомогу, надану відділом з правоохоронних питань Посольства США та зацікавлена у продовженні подальшої співпраці. Ми високо цінуємо вашу підтримку. Вона дозволяє нам продовжувати надійно захищати кордон і незалежність держави, а також динамічно посилювати потенціал з огляду на нові безпекові виклики» - сказав очільник прикордонного відомства України.

Популярні розділи та сервіси