Голова Держприкордонслужби України зустрівся з учасниками параду

НАЗАД
22 серпня 2021 15:27

У переддень головного свята країни Голова Державної прикордонної служби України разом із заступниками відвідали табірний збір парадних розрахунків відомства та нагородив учасників майбутнього параду.

Сергій Дейнеко зустрівся з офіцерами та курсантами парадних батальйонів, персоналом кінологічного розрахунку та підрозділів забезпечення, які посилено готуються до параду військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Під час зустрічі Голова прикордонного відомства подякував персоналу за сумлінну підготовку до параду військ та наголосив на винятково зразковій стройовій виправці прикордонників, які кожен військовий парад завжди серед перших за результатом проходження парадних розрахунків.

«Вам випала велика честь брати участь у параді військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Незалежність – це спільна найвища цінність, головна гарантія безпеки вільного розвитку кожного українця, основа та запорука могутності та процвітання держави. Самовідданість і патріотизм прикордонників у захисті нашої Батьківщини – є прикладом вірності присязі та незламної волі до свободи», – зазначив Сергій Дейнеко.

За зразкове виконання військового та службового обов’язків, високий професіоналізм та старанність, виявлені під час підготовки до проведення параду військ очільник Держприкордонслужби нагородив учасників парадного розрахунку пам'ятними медалями «30 років незалежності України», грошовими преміями та подяками Державної прикордонної служби України.

Зазначимо, що від Державної прикордонної служби України участь у параді військ цьогоріч прийматимуть зведений підрозділ відомства, Національна академія Держприкордонслужби України ім. Б. Хмельницького, кінологічний розрахунок зі службовими собаками, літаки, а також військова та спеціальна техніка прикордонників.

Популярні розділи та сервіси