Голова Держприкордонслужби України перевірив стан охорони кордону на ділянці Чернівецького загону

НАЗАД
26 травня 2021 13:15

Сергій Дейнеко акцентував увагу на інженерно-технічному облаштуванні кордону та протидії каналам незаконного переміщення в Румунію сигарет.

Очільник прикордонного відомства здійснив перевірку з повітря та на місцевості тих ділянок, де фіксується найактивніша протиправна діяльність. Сергій Дейнеко наголосив, що прикордонники Чернівецького загону щодня затримують порушників кордону та контрабандистів.

На спільному брифінгу Голови Держприкордонслужби та Голови Чернівецької облдержадміністрації Сергія Осачука спікери констатували, що в Чернівецькій області протягом років сформувалися організовані групи, що спеціалізуються на незаконному переміщенню через кордон сигарет. Очільник області назвав це явище ганебним та наголосив, що протидія йому – це не лише відповідальність прикордонників, а й інших правоохоронних органів та владних структур. Він зауважив на необхідності ефективно боротися з організаторами протизаконної діяльності, щоб прикордонникам не доводилося затримувати виконавців. 

Також Сергій Дейнеко та Сергій Осачук акцентували увагу на питаннях облаштування прикордонної інфраструктури. Спікери наголосили на важливості розбудови пункту пропуску «Дяківці», а також інших пунктів пропуску, доріг, які б забезпечили якісний міжнародний рух та розширили туристичний потенціал України.

Крім того, Сергій Дейнеко та Сергій Осачук взяли участь у відкритті сучасного спортивного майданчика в управлінні прикордонного загону. 

«Завдяки цьому спортивному майданчику колективу Чернівецького загону буде простіше і зручніше підтримувати себе у гарній фізичній формі», - заявив Голова Державної прикордонної служби України. Сергій Дейнеко приділив особливу увагу тому, що прикордонники мають бути фізично і професійно готовими не лише охороняти, а й захищати кордон. «Ви всі розумієте, яка ситуація складається у нас на кордонах з нашим агресивним сусідом. Ні для кого, думаю,  не секрет те, що підрозділи і частини, які розташовані на західній ділянці кордону, будуть застосовуватися у якості резервів, завдяки яким ми будемо посилювати нашу ділянку державного кордону і з Росією, і з Білоруссю», -наголосив очільник прикордонного відомства.

Популярні розділи та сервіси