Голова Держприкордонслужби у пункті пропуску «Тиса» обговорив питання, пов’язані з перетином кордону

НАЗАД
23 травня 2020 08:51

У пункті пропуску «Тиса» за участі Голови Держприкордонслужби Сергія Дейнека, Голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова та Митної служби Ігоря Муратова відбулася розширена нарада.

На нараді також були присутні і представники інших взаємодіючих структур Закарпаття. Обговорювалася ситуація, яка склалася із перетином кордону та перевезенням товарів в Україну.

На Закарпаття очільник прикордонного відомства прибув, аби особисто розібратися в ситуації, яка склалася впродовж останніх декількох днів та разом з перевізниками відшукати шляхи її вирішення.

Після наради Сергій Дейнеко вирушив на зустріч з громадянами, які прибули на в’їзд в Україну.

«Нашим спільним інтересом є якнайшвидше розв'язання цього питання, аби при цьому обов’язково дотримуватись законодавства України. Від цього виграєте і ви, і держава загалом. Після сплати необхідних платежів ви, не приховуючись від контролю, прямуватимете до місць призначення. До того ж, з цих платежів наповнюватиметься державний бюджет», - наголосив очільник прикордонного відомства.

«Ми шукатимемо всіх можливих шляхів для полегшення прикордонних формальностей. Також проведемо зустрічі з угорськими колегами, аби зробити перетин кордону швидким і комфортним», -сказав він.

Сергій Дейнеко додав, що за необхідності збільшить кількість персоналу в пункті пропуску задля прискорення контрольних операцій, та запевнив громадян у відкритості до діалогу та спільних пошуків розв’язання проблемних питань.

«Ми живемо у 21-му столітті, де комунікації здійснюються також за допомогою як телефонів, так і соціальних мереж. Готовий до спілкування з кожним», - відмітив він.

Під час зустрічі вдалося вирішити питання перевізників. Вони у свою чергу погодилися на запропонований варіант проходження контрольних процедур та висловили подяку Голові Держприкордонслужби.

Популярні розділи та сервіси