Голова Держприкордонслужби привітав та відзначив охоронців кордону незалежної України

НАЗАД
20 серпня 2021 16:24

«За 30-ти річну історію незалежності України Державна прикордонна служба України пройшла тернистий шлях реформування та перетворень. Нам є чим пишатися і прозвітувати про здобутки!»

Сказав Сергій Дейнеко під час промови з нагоди 30-річча незалежності України.

Сьогодні прикордонне відомство займає важливе стратегічне місце у секторі безпеки і оборони України, забезпечує надійну охорону державного кордону та захист держави на лінії зіткнення в районах проведення операції Об’єднаних сил.  

«Ми розбудовуємо наш кордон – 6992,982 км – і свій внесок в його охорону роблять всі, починаючи від солдата, строковика, які несуть службу з охорони державного кордону, від хлопця чи дівчини, які несуть службу в пункті пропуску, служать в управлінні прикордонного загону або на відділі прикордонної служби. Звичайно це і працівники наших центрів, шпиталів тощо. У нас чудова держава та служба», - наголосив очільник прикордонного відомства.

Та передусім напередодні головного свята країни прикордонники віддали шану хвилиною мовчання усім борцям за вільну та незалежну Україну.

Зазначимо, що під час виконання завдань в районах проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил охоронці кордону  втратили 70 прикордонників, які віддали свої життя заради нашого щасливого майбутнього, вільної та незалежної України. Вічна пам’ять та слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої держави. Вічна їм слава!

«Але я впевнений, що попереду нас чекає лише перемога, відновлення територіальної цілісності, повернення анексованого Криму, захоплених територій Донецької та Луганської областей», - зазначив керівник прикордонного відомства.

Сергій Дейнеко подякував усьому особовому складу за наполегливу самовіддану службу та працю, мужність та рішучість, проявлені під час виконання покладених завдань, відданість військовому обов’язку і Батьківщині.

«Ми будемо робити все для того, щоб найдорожче, що в нас є – наші прикордонники, були захищеними, отримували належне грошове забезпечення, належну підтримку від нашої держави», - відмітив він.

З нагоди свята очільник служби вручив військовослужбовцям та працівникам відомства державні нагороди та відомчі відзнаки. Загалом заохочено понад 1,5 тисячі прикордонників по всій Україні.

З Днем Незалежності! Слава України!

Популярні розділи та сервіси