Голова Держприкордонслужби: ми розуміємо необхідність доносити до суспільства правду

НАЗАД
05 грудня 2019 14:32

5 грудня в Укрінформі відбулась прес-конференція, присвячена презентації плану розбудови стратегічних комунікацій в системі МВС.

Під час заходу було повідомлено результати унікального проекту з впровадження стратегічних комунікацій в Держприкордонслужбі, яке здійснюється з Центром стратегічних комунікацій «StratCom Ukraine» за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції в Україні.

«Що таке стратегічні комунікації для державного органу? Це питання зворотного зв’язку з громадянами країни, які за рахунок сплати своїх податків фінансують всю державну службу нашої країни», - пояснив значення цієї сфери діяльності заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Окремо заступник міністра внутрішніх справ України наголосив на важливості стратегічних комунікацій в Державній прикордонній службі України.

«Робота прикордонників – це обличчя держави. Кого першим бачить іноземець, коли приїжджає до України – він бачить прикордонника», - сказав він і додав, що згідно з результатами соцопитувань з лютого по жовтень цього року довіра громадськості до прикордонників зросла на 5 %, а це результат системної роботи прикордонного відомства та МВС. Заступник міністра високо оцінив роботу прикордонників із впровадження системи стратегічних комунікацій, який слугуватиме прикладом.

«Зараз плануємо розширити цей досвід на всі структури Міністерства внутрішніх справ: це і Національна поліція і Національна гвардія і Державна міграційна служба і Державна служба з надзвичайних ситуацій. Ми повинні не тільки вміти робити добрі справи, а й правильно їх представляти, реагувати на ті фейки, ту неправду, яка дуже часто розповсюджується в соціальних мережах про роботу тих чи інших структур державної служби»,- відмітив Антон Геращенко.

Під час прес-конференції неодноразово підіймалося питання джерел та каналів проходження інформації. Питання їх надійності та ризиків поширення фейків, які ніхто не виключає.

«У нас іде війна. В тому числі інформаційна, ми всі повинні це розуміти. Інформація повинна перевірятися багатоступенево», - наголосив під час виступу Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.  

Голова  Державної прикордонної служби повідомив про структурні зміни у відомстві. За словами Сергія Дейнека, змінам передував системний аудит реального стану справ, на підставі якого визначено низку задач для їх першочергового реформування. У тому числі особлива увага приділяється питанню стратегічних комунікацій, які є дієвою системою у протидії викликам деструктивної пропаганди, інформаційним загрозам, а також забезпечення сталої довіри до відомства.

Популярні розділи та сервіси