Голова Держприкордонслужби: Цьогоріч на будівництво житла військовослужбовцям заплановано 200 млн грн

НАЗАД
05 лютого 2019 12:18

Частина коштів буде спрямована на завершення будівництва декількох об’єктів з високим ступенем готовності, що дозволить отримати у цьому році понад 400 квартир.

«Це не так багато, як нам хотілося, але цього достатньо для того, аби продовжити реалізацію програми забезпечення житлом військовослужбовців, яку ми розписали на період до 2021 року», - зауважив під час інтерв’ю 5-му каналу Петро Цигикал.

Він розповів, що частина коштів буде спрямована на завершення будівництва декількох об’єктів з високим ступенем готовності, що дозволить отримати у цьому році понад 400 квартир. Йдеться про будинки у Києві, Ужгороді, Чернігові, Могилів-Подільському, Подільську, смт Музиківці Херсонської області та у відділі прикордонної служби «Бердянськ» Бердянського загону. Житло виділятиметься, у першу чергу, для учасників бойових дій.

Також Петро Цигикал додав, що «за ці кошти продовжуємо зводити, так звані, перехідні об’єкти 2018 року: це будинки в Одесі, Черкасах та Глухові. Вже в другому півріччі розпочнеться будівництво нових багатоквартирних житлових будинків у Києві, Маріуполі, Харкові, Херсоні, Житомирі та Могилів-Подільському».

«Працюємо ми і над розвитком відомчої системи санаторно-курортного лікування. Рішенням Уряду нам передали два санаторії – у Моршині та Немирові. Минулого року тривали активні ремонтні роботи. Сподіваємося, що вже влітку цього року санаторії зможуть зустріти своїх перших відвідувачів», - зазначив Петро Цигикал.

Популярні розділи та сервіси