Держприкордонслужба нарощує співпрацю з протидії незаконному обігу тютюнових виробів

НАЗАД
19 серпня 2020 14:39

Держприкордонслужба нарощує співпрацю в системній роботі з протидії протиправній діяльності, пов’язаній з незаконним переміщенням через державний кордон України тютюнових виробів та виготовленням контрафактних сигарет.

Днями Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко зустрівся з представниками компаній «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна» та «Філіп Морріс Інтернешнл», аби об’єднати зусилля та обговорити подальші кроки взаємодії і співробітництва.

Очільник прикордонного відомства зазначив, що охоронці кордону проводять всі необхідні заходи, аби оперативно викривати спроби контрабанди сигарет через кордон і максимально ефективно упереджувати злочинні дії ще на підступах до держрубежу.

«ДПСУ націлена на результат і готова працювати чесно та відкрито. Завдяки тісній співпраці прикордонники вже відчувають від партнерів суттєву інформаційну та консультаційну підтримку, допомогу в розвитку кінологічної служби, у забезпеченні статистичної інформацією щодо обігу тютюнових виробів. При цьому у результаті практичних кроків і обміну інформацією оперативні підрозділи ДПСУ неодноразово викривали місця накопичення тютюнових виробів і упереджували спроби їх переміщення», - відмітив Сергій Дейнеко. 

Під час спілкування були відзначені результати спільної роботи. Зазначимо, що загальний обсяг виявлених прикордонниками України з початку року сигарет становить 5,5 млн пачок.

У ході зустрічей сторони домовилися про продовження співпраці, яка стосуватиметься експертної допомоги у застосуванні міжнародного законодавства у сфері регулювання обігу тютюнових виробів, встановлення контрафактної тютюнової продукції, обміну наявною інформацією.

Як наголосили представники компаній – виробники тютюнової продукції, на даний момент Україна достатньо серйозний форпост з протидії нелегального обігу тютюнових виробів. Вони високо оцінили і відзначили вкрай важливу роботу, яку проводить Державна прикордонна служба України щодня упереджуючи спроби незаконного переміщення сигарет, в тому числі викриваючи транскордонні організовані групи.

За їх інформацією, хоч Україну традиційно завжди розглядали як транзитну країну, ефективна робота з викриття каналів нелегального тютюну з боку Держприкордонслужби, змушує організаторів незаконних оборудок стороною обходити нашу країну і наразі прослідковується тенденція до зміщення маршрутів.

Популярні розділи та сервіси